Инктастична Афроамериканска Девојка, Розова Наметка, Суперхерој Девојка Подарок Мало Дете Девојче Маица Со Долги Ракави
  • Обновено

Инктастична Афроамериканска Девојка, Розова Наметка, Суперхерој Девојка Подарок Мало Дете Девојче Маица Со Долги Ракави

DEN 239.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Оваа слика се одликува со симпатична Афроамериканска девојка (црна девојка, девојка со темен тон на кожата). Таа е суперхерој девојка (девојка во суперхерој костим). Таа има розова суперхерој костим, розова наметка, розови ракавици и розови чизми. Девојчето се смее. Одличен подарок за љубителите на суперхерои и многу повеќе! Инктастична Афроамериканска Девојка, Пинк Кејп, Суперхерој Девојка Дете Со Долги Ракави Маица Женска Бела 4Т.4.5 мл. 100% чешлан памучен фин дрес (хедер е 93/7). Топстич ребрести јака и манжетни. Лентата од рамо до рамо ја поддржува ткаенината од прекумерно истегнување и обезбедува долготраен квалитет. Двојно игла полите дното. црна со темно тон на кожата суперхерој костим херој симпатична малку во летање дете дете светло обоени.