Цела Ноќ Течна Основа-4. Средно Со Урбано Распаѓање За Жени-Фондацијата оз
  • Обновено

Цела Ноќ Течна Основа-4. Средно Со Урбано Распаѓање За Жени-Фондацијата оз

DEN 335.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Формулиран е со про-кератин и свила и обезбедува насочено засилување за преработена, слаба или кревка коса. Кога се комбинираат со шампон за кератиндоза и про-кератин спреј за обновување, формулите обезбедуваат храна и чистење. Цела Ноќ Течна Фондација - 4.0 Средно Со Урбано Распаѓање За Жени - 1 Мл Фондација.