Пердуви И Птици-Привремени Тетоважи Злато И Сребро 5.5 Х8 Листови Пкг
  • Обновено

Пердуви И Птици-Привремени Тетоважи Злато И Сребро 5.5 Х8 Листови Пкг

DEN 207.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Марк Ричардс-Привремени Тетоважи Злато И Сребро. Совршен додатоци на вашиот следен партија! Овие привремени тетоважи остануваат околу 3 до 5 дена. Користете вода за нанесување на чиста, сува кожа и бебешко масло за отстранување. Не нанесувајте на чувствителна кожа или ако сте алергични на лепило. Овој пакет содржи два листови од 8х5-1/2 инчи (еден во злато и еден во сребро) со асортиман на привремени дизајни на тетоважи. Доаѓа во различни дизајни. Секој продаден одделно. Увезени. Проценетото време на ракување со овој производ е 2-4 работни дена. Привремени Тетоважи Злато И Сребро, 5,5 "х 8", 2 Листови по пк : совршени додатоци на вашата следна забава. Овие привремени тетоважи остануваат околу 3 до 5 дена. Користете вода за нанесување на чиста, сува кожа и бебешко масло за отстранување. Не нанесувајте на чувствителна кожа или ако сте алергични на лепило. Овој пакет содржи два листови од 8" х 5-1/2" (1 во злато и 1 во сребро) со асортиман на привремени дизајни на тетоважи. Доаѓа во различни дизајни. Секој продаден одделно. Увезени.