Каранфил Дома Модата Нуркање Накит Смола Туш Завеса Куки
  • Обновено

Каранфил Дома Модата Нуркање Накит Смола Туш Завеса Куки

DEN 175.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Каранфил Дома Модата Нуркање Накит Смола Туш Завеса Куки Одат под вода во текот на вашиот туш со нашите "Нуркање" Туш Завеса Куки (12 вклучени во собата). Лицето на секоја избрана кука "нуркање" е забавен, рачно насликан морски дизајн, додека самата кука е многу издржлив челик. Со други зборови, овие куки го чуваат морето близу и драго за вас уште долго време. Упатства за нега : избришете го со влажен сунѓер со топол раствор за чистење сапуница. : Во собата на 12 рачно насликани смола туш завеса куки. Издржлив долготраен дизајн.Марамчиња чисти со влажна крпа или сунѓер. Боја : Мулти.Тип На Материјал : Смола/Челик. Земја На Потекло Кина.Тежина На Производот : 0,08 Килограми.Димензија На производи : 1.5 Детали За Испорака : Одете под вода преку тушот со нашите Куки За Завеси За Туширање" Нуркање " (вклучени 12 по сет). Лицето на секоја избрана кука "Нуркање" е забавен, рачно насликан морски дизајн, додека самата кука е многу издржлив челик. Со други зборови, овие куки го чуваат морето близу и драго за вас уште долго време.