Женскиот Синџир На клер Мешан Метал, Мулти-боја, Големина На Прстен 8 9, Пакет, 73817
  • Обновено

Женскиот Синџир На клер Мешан Метал, Мулти-боја, Големина На Прстен 8 9, Пакет, 73817

DEN 3.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Женскиот Комплет Прстени Со Мешани Метални Ланци на клер Е прекрасен додаток на вашиот накит. Овој 8-пакет ги вклучува овие прстени : хематит синџир бенд, злато-тон синџир бенд, средна роза злато-тон бенд синџир прстен, средно сребро-тон синџир бенд, широк роза злато-тон синџир прстен, широк сребрен тон синџир бенд, екстра широк хематит синџир бенд и екстра широк злато-тон синџир прстен. Совршен за дома, училиште и работа. Овие големи/екстра големи бенд прстени се дизајнирани да одговараат на големината на прстенот 8/9. Вклучува хематит, прстени со синџир со сребрен тон, розово-златен и златен тон во различни ширини што ќе го привлечат вниманието на сите (вкупно 8 прстени). Прстените со тенки ленти изгледаат одлично кога се носат соло или наредени, совршени за завршување на вашиот изглед или подигнување на секојдневна облека. Овие избрани големи/екстра големи прстени се дизајнирани да одговараат на големината на прстенот 8/9 и лесно се мешаат и се совпаѓаат. Комплетот Прстени Со Мешани Метални Ленти на клер додава модерна разновидност во вашата гардероба за додатоци, совршена за секој стил.