КОРПОРАЦИЈА БЕЗЖИЧНА КОЦКА BLUETOOTH ЗВУЧНИК
  • Обновено

КОРПОРАЦИЈА БЕЗЖИЧНА КОЦКА BLUETOOTH ЗВУЧНИК

DEN 2.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Одликувајќи СЕ СО СТЕРЕО Звук TWS, овој звучник може да се поврзе и со втор звучник за да обезбеди уште повеќе звук. Буквално Безжична Коцка Bluetooth Звучник е поддржан од 1-Годишна Ограничена Гаранција. Минимална Фреквенција Одговор : 100 Hzmaxmaximm Фреквенција Одговор : 20 khzfeutes : Bluetooth Спарување Карактеристики : Моќ Бас карактеристики : USB Полнење Portfertears : Microphonefreeture : Truewireless Parevious stereowireless Звучник (и) : Yes Memory Картичка Поддржана : microsdbluetooth : Yesbattery на полнење : извор на енергија : Batterycolor : Содржина На Бел Пакет : Безжична Коцка BLUETOOTH Звучник-Компатибилност На Кабелот За Полнење : Bluetooth - Овозможени Уреди Ограничена Гаранција : 1 Година Содржина На Пакетот безжична коцка bluetooth звучник-Бел Кабел За Полнење Tws стерео звук - пар два Звучници Заедно. Копчето за вклучување/Исклучување го зачувува траењето на батеријата кога не се користи. Вграден микрофон за повик без раце. Практично ременче за носење. Моќен бас во компактен, пријателски за патување звучник. Дизајниран за повеќе од само музика, Звучникот Cube Bluetooth има вграден микрофон, за повик без раце со притискање на копче. Компатибилен со повеќето уреди со овозможен Bluetooth.