17 Црна Шега Тркало Со Балистички Тркала 814790550-12ФБ
  • Обновено

17 Црна Шега Тркало Со Балистички Тркала 814790550-12ФБ

DEN 2560.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ова Балистички Тркала 814 Шега 17 инчен дијаметар x 9 инчен Ширина 8 зборуваше Тркало е направен од 1 парче леано алуминиум и доаѓа во рамна црна боја. Има носивост од 2.500 фунти и одговара на максималниот дијаметар на гумата од 40 инчи. Има конусен тип на навртки за седишта од 60 степени и се продава поединечно. Рамен Црн Финиш; 1 Парче Фалсификувана Алуминиумска Конструкција; Компатибилен со TPMS (Систем за Следење На Притисокот во Гумите); Со Врежано Балистичко Лого Централно Капаче.