Трговска марка Ликовна Уметност Цветови Од Брашно На Белиот IV Платнена Уметност Од Данхуи Наи
  • Обновено

Трговска марка Ликовна Уметност Цветови Од Брашно На Белиот IV Платнена Уметност Од Данхуи Наи

DEN 617.12

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Уметник : Данхуи Наисубјект : Цветен Стил : Традиционален Тип На Производ : Уметност На Платно Завиткана Во Галерија ова подготвено за закачување, уметничко парче завиткано во галерија има црвен афион на остра бела позадина. Нејзината природна страст кон уметноста беше водена преку класична обука која ја применува во нејзиното студио Во Калифорнија за да создаде прекрасни, во тренд уметнички дела во различни медиуми. црвен афион на остра бела позадина. Гикли (џи-клеј) е напреден процес на печатење за создавање висококвалитетни репродукции на ликовна уметност. Достижната извонредност што ја овозможува графиката На Гикли ја прави репродукцијата практично неразлична од оригиналното парче.