Зингз и Тингз Модерна Фабрика Од Четири Нивоа Стојат 15, 75х15, 75х39, 25
  • Обновено

Зингз и Тингз Модерна Фабрика Од Четири Нивоа Стојат 15, 75х15, 75х39, 25

DEN 3.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Покажете го вашиот зелен палец со овој прекрасен штанд за растенија! Совршен и за внатре и за на отворено, овој штанд ќе изгледа добро насекаде во вашиот дом од парче изјава за трем, складирање на сончева соба, подобрување на градината или акцент на двор. Прилагодете со зеленилото по ваш избор и гледајте како цвета вашиот дом! Штандот на растението тежи 9 килограми и има димензии 15, 75х15, 75х39, 25". Изработено од издржливо железо кое убаво и безбедно ќе ја прикаже вашата флора. Овој штанд за растенија е совршен за држење на вашите омилени растенија во саксии или ситници од секаков вид, и во затворени простории и на отворено. Ставете во сончева соба, двор, палуба или трем за да додадете стилски домашен декор и зеленило во вашиот простор.