Дриц Бејбивил ПУЛ Водоотпорна Пелена Ткаенина 21инкс24во Парчиња 3 PkgLittle Пират, Черепи И Црвено
  • Обновено

Дриц Бејбивил ПУЛ Водоотпорна Пелена Ткаенина 21инкс24во Парчиња 3 PkgLittle Пират, Черепи И Црвено

DEN 570.56

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ДРИЦ-Бабивил ПУЛ Водоотпорни Парчиња Ткаенина Од Пелена : Мал Пират, Черепи И Црвена Боја. Совршен начин за правење лигавчиња, менување влошки, навлаки за пелени и многу повеќе! Тие се здрави и за вашето бебе и за околината, како и долготрајни! Овој пакет содржи три бутици од 21х24 инчи водоотпорна ТКАЕНИНА ЗА ВЛЕЧЕЊЕ во три различни дизајни. Увезени. Бабивил ПУЛ Водоотпорна Пелена Ткаенина, 21" х 24 " Парчиња, 3пк : полиуретанска ламинирана (ПУЛ) ткаенина која е совршен избор за мајки кои прават пелени и сите кои сакаат да направат симпатични, уникатни навлаки и додатоци за пелени. Тестирано и докажано дека е безбедно за бебето. Тој е издржлив и нема да се одвои со мека рака. Машинско перење и сушење. Составен од 100 проценти полиуретанска обвивка и 100 проценти полиестерска подлога. Увезени.