Брентвуд Алаја Апстрактни Тркач Килим, 2 '8', Слонова Коска Греј
  • Обновено

Брентвуд Алаја Апстрактни Тркач Килим, 2 '8', Слонова Коска Греј

DEN 551.68

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

За моментално преуредување на украсувањето, овој тепих е еден од најлесните и најмодерни начини за освежување на просторијата со карактер и стил. Ве молиме запомнете : сликите и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни. Користете заштитници за килими под нозете на тежок мебел за да избегнете израмнување на купови. Моќта Се Појави Во Турција. Направено со користење на меки, синтетички предива во близок куп за долготрајна убавина во секоја просторија. Елегантен Преодна Област Килими. Додатоци во животниот стил фотографии не се вклучени. Редовно вакуумирајте (по можност еден без шипки за тепање) и исчистете го местото; за тешко отстранливи дамки, се препорачува професионално чистење на килим; ротирањето на вашите килими на секои 3-6 месеци ќе заштити од нерамномерно абење од сообраќајот на нозете и тежината на мебелот. Големина : 2' х 8 ' Тркач.