Обновени Игри На Среќа Dell Компјутер Кула Јадро i 6-Ти Генерал, 16gb Ram Меморија, 1TB HDD, NVIDIA GT 1030, Нови 20 lcd, Тастатура И Глувчето, Wi-Fi, Победа Дома Десктоп
  • Обновено

Обновени Игри На Среќа Dell Компјутер Кула Јадро i 6-Ти Генерал, 16gb Ram Меморија, 1TB HDD, NVIDIA GT 1030, Нови 20 lcd, Тастатура

DEN 2162.24

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Dell Opti Plex 7040 МИНИ КУЛА КОМПЈУТЕР. Свежа и автентична инсталација На Microsoft Windows 10 се изведува со новата лиценца дигитално изречена ВО КОМПЈУТЕРОТ за лесен и безбеден почеток при првата употреба. Овој производ можеби не е сертифициран од производителот, но е професионално проверен, тестиран и исчистен од Обновени Продавачи и Добавувачи на Програми. Детални Спецификации : . ХДМИ пристаниште. Интел Јадро i5 6-Та Генерација Процесор. Секоја компонента е тестирана за целосна функционалност за да се обезбедат години на тековни перформанси и сигурност. Овој производ може да се врати во рок од 90 дена за бесплатно враќање или замена доколку не сте задоволни.0 Пристаништа. 1 Тб Хард Диск. Windows 10 Дома (Активиран). NVIDIA Ge Force GT 1030 2gb DDR5 Графика. Совршен за бизнис, дома и училиште, овој компјутер е професионално реновиран од КОМПЈУТЕРИТЕ НА SJ. Тастатура и Глушец. Безжичен Адаптер. Овој производ ги вклучува сите додатоци кои ќе бидат компатибилни и целосно функционални, но можеби не се оригинални.Првично дизајниран за тешка употреба во корпоративното опкружување, овој hp компјутер Е Обновен со компоненти со повисок квалитет отколку што ќе најдете во типичните модели на малопродажба надвор од полицата.