Бесплатно склопување женска јакна од скучна скудна
  • Обновено

Бесплатно склопување женска јакна од скучна скудна

DEN 2.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Додавањето личност на вашата облека не треба да биде скучна работа со оваа кул јакна од корпорации од бесплатното склопување. Спарете го со желка и фармерки за лежерен изглед или зграпчете го здолништето и слојот на текстурата. Продаден исклучиво на. Приближно. Висина на моделот : 5’10 ”. Моделот носи големина S. лесна. Удира на колковите. Шири јака. Затворање на копчињата. Две предни џебови и еден ентериер. Закрпи на лактот. Рамка за истегнување обезбедува удобно вклопување. 97% органски памук/3% спандекс. Машина за перење. Увезени. Cortенска јакна за скучна скутка од бесплатно склопување. Воведување бесплатно собрание. Ние сме надвор да изградиме нов вид моден бренд. Оној што е убав колку што е прифатлива и е посветена на одржливоста. Оној што ве инспирира да мешате, слој и да се соберете слободно.