Брзо Суви Водени Чевли, Лелинта Боси Флексибилни Чевли За Водена Кожа Аква Чорапи За Плажа, Пливање, Нуркање, Нуркање, Трчање
  • Обновено

Брзо Суви Водени Чевли, Лелинта Боси Флексибилни Чевли За Водена Кожа Аква Чорапи За Плажа, Пливање, Нуркање, Нуркање, Трчање

DEN 223.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ТЕХНОЛОШКА Предност Во Споредба со традиционалните мрзливи чевли - лесни и лесни за носење во споредба со традиционалните латентни чевли - надградба на безбедноста висококвалитетни чорапи за брзо сушење за нуркање тенки и лесни како чорапи, безбедност Како Чевли За Пливање Вода За Плажа Боси Лизгање-На Аква Чорапи Вежба За Сурфање Јога Препорачано 1 : горен Дел Што Дише : изработен од удобна ткаенина Во Рим, добра пропустливост на воздухот, ефикасна заштита на стапалата, погодна За кожа И одлично носење ЧУВСТВО. Препорачано 3 : лесен за носење чевли : еластичен дизајн на пакувањето, добро носење,не е лесно да падне. Како чорапи, флексибилни и удобни. Дише и мазни ткаенини со фино истегнување на горниот дел.Препорачано 5 : ТПР гумен ѓон : гумени ѓонови, цврсти и меки, отпорни на абење, против лизгање, го зголемуваат ефектот на триење??што ги штити вашите стапала од повреда од остри предметипрепорачано 6 : АНТИ-ЛИЗГАЧКИ НАДВОРЕШЕН ЃОН Анти : гумен ѓон против лизгање, со performanceономски обликуван, перформанси на апсорпција на удари амортизирање одделен заштитен штитник за прсти. Препорачано 8 : Повод-Обука За Јога, плажа, пливање,базен, тренинг со тегови, будење-качување, едрење, пловење, кајакарење, сурфање на ветер, возење велосипед, џогирање, пешачење, риболов, одбојка на плажа, градинарство, тревник, миење автомобили и возење.