Турнир ATIC-701AM FT. Средна прачка за леење на крајбрежје
  • Обновено

Турнир ATIC-701AM FT. Средна прачка за леење на крајбрежје

DEN 639.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Името на Анде синоним за квалитет. Знајте за нивната линија за риболов од одделение за турнири, истото внимание на деталите е ставено во нивната линија на шипки на Ende. Направени со засилен графит со јаглеродни влакна, овие прачки се лесни во раката, но сепак тешки и издржливи до минатата сезона по сезоната на злоупотреба на големи риби. Едно парче конструкција ви дава чувствителност и сила што му ривал на Род двојно поголема од нејзината цена. Водичите за врвен квалитет се подготвени за плетенка и седиштето на графит ролна цврсто ќе ја задржи вашата ролна на место. Корк се справува наоколу, ви дава сигурна купување на шипката, без оглед на условите, влажни или суви. АНДЕ турнир ATIC-701 AM 7 'Среден шипка за кастинг на средно ниво.