Свиња Патка Овци Крава Фарма Животински Декори Ѕид Налепница Уметнички Дизајн Налепница За Девојки Момчиња Детска Соба Спална Соба Расадник Градинка Куќа Забава ?
  • Обновено

Свиња Патка Овци Крава Фарма Животински Декори Ѕид Налепница Уметнички Дизајн Налепница За Девојки Момчиња Детска Соба Спална

DEN 495.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ЗА ДА НИ ДАДЕТЕ ИНФОРМАЦИИ ЗА ВАШАТА НАРАЧКА : ОТКАКО ЌЕ ЗАВРШИ КУПУВАЊЕТО, ВЕ МОЛИМЕ ОДЕТЕ НА СЛЕДНОВО : http : //help./апликација/одговори/детали/а_ид/473/~ / контакт-апазар-продавач И ИЗБЕРЕТЕ "КОМУНИКАЦИИ ЗА Е-ПОШТА НА КЛИЕНТИТЕ" И СЛЕДЕТЕ ГИ ЧЕКОРИТЕ ЗА ДА НЕ КОНТАКТИРАТЕ со ВАШИТЕ ИНФОРМАЦИИ ЗА НАРАЧКАТА. Потоа, напишете ГО ИМЕТО што би сакале на вашата налепница и бројот на вашата нарачка. Инфо за дизајн - нашите мерења на дизајнот се во инчи и наведени на крајот од насловот "Висина" потоа "Ширина". Имајте предвид дека сликата не ја претставува вистинската големина на налепницата и е само пример и може да изгледа поголема. Бојата на налепницата е бојата на сликата. Она што Не Прави Различни - нашите налепници се гордо направени во Соединетите Држави со Најквалитетен Винил направен по нарачка и испорачан обично во истиот ден на нарачка или најдоцна до следниот Работен Ден. Ние ги испраќаме нашите налепници во безбедна и цврста цевка со лесни за следење упатства за тоа како да ја нанесете налепницата на која било тврда и рамна површина.