Плетиран истегнат фустан од панталони за панталони
  • Обновено

Плетиран истегнат фустан од панталони за панталони

DEN 624.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Притиснете ги границите помеѓу секојдневно носење и официјално носење во машките пакувања со надградба на стриптизот со плетенка, плетенка од фустан од Саване. Што е подобро од сигурен, убав пар панталони за фустани? Кога не се чувствуваат како пантолони за фустани. Овие дното имаат продолжение на половината што ви дава дополнителни 2-3 инчи просторија, ткаенина за движење, ткаенина без железо и суптилна, пригушена шема на вкрстена шема за визуелна текстура што ги прави овие панталони елегантни и модерни. Пробајте нè; Можеби ќе ги најдете вашите нови омилени панталони со Саване. Директно вклопување на ногата - тример низ седиштето и ногата . Стенгирање на движење - Измислица дизајнирана да ви даде целосен опсег на движење на перформанси . без перформанси на железо и трајно бразда - не грижете се за пеглање на браздата во пантолоните, тоа '' ќе бидеш таму дури и откако ќе го извадиш од фен.