Фабриката на морето Biorb Aquarium Plant - пластика, средна, розова
  • Обновено

Фабриката на морето Biorb Aquarium Plant - пластика, средна, розова

DEN 1693.60

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Фабриката за розово море „Биорб аквариум“ е инспириран од деликатните навивачи на морето во Индонезија. Создадете природна безбедност за вашата риба додека им дозволувате да се гледаат меѓу стеблата. Користете со Sea Sea Lily за да комплиментирате скулптура за аквариум Biorb. Средните растенија се погодни за 8 галон и поголеми аквариуми на Biorb. Разбудете ги вашите сетила и оставете ја вашата креативност да работи бесплатно со фабриката за море на Аквариум Биорб. Овие пластични растенија се дизајнирани со мазна пондерирана керамичка топка база што се меша со керамички медиуми Biorb. Доаѓа со еден обожавател на средно море, инспириран од деликатната водна флора на Индонезија. Средното розово море на Море додава драма на кој било живот на Биорб 15, коцка 60 и 8 галон / 30 литри и поголеми биолови хало, проток, цевка, живот и класичен аквариум. Кога го украсувате вашиот подводен свет, извадете го растението за оптимално покритие како фабрика за позадина. Димензии : 6,3 x 1,6 x 11,42 инчи. Оваа фабрика за аквариум е компатибилно со поставување на слатководни и солена вода аквариум.