Пет зона кученца во џебни плишани кучиња играчки за мали кучиња
  • Обновено

Пет зона кученца во џебни плишани кучиња играчки за мали кучиња

DEN 287.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ангажира и возбудува : Со забавни крцкави и пискави звуци за да ги задржат кучињата iousубопитни и ангажирани. Домашни миленичиња зона кученца 2 во 1 џебно плишано кучиња играчки за мали кучиња 2 играчки во 1 : се одвојува во 2 играчки - мека кадифен и џебно кадифен играчка. Олеснува стрес, вознемиреност и здодевност : здравата игра обезбедува повеќе од само вежбање. ПЕТ Зона разбира дека миленичињата се важни членови на семејството и затоа се фокусираме на развој на квалитет, производи засновани на решенија кои го подобруваат здравјето, безбедноста, удобноста и среќата на сите миленичиња.