Ултрасофт ватиран пердув перници во кревет, сет од 2
  • Обновено

Ултрасофт ватиран пердув перници во кревет, сет од 2

DEN 447.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Одморете се во мека удобност на овие ултрасофт ватиран пердув перници. Одликувајќи се со ватенка на знаме на памучна ткаенина од 233-тина, памучна ткаенина, овие перници се идеални за спиење на стомакот кои бараат дополнителна поддршка. Овој сет од 2 ватирани перници е исполнет со пердуви од бела патка. Ултрасофт ватиран пердув перници за кревети, сет од две : 233-нишки-преполн, памук со доказ. Пополнување на бела патка. Модел на ватенка со знаме. Стандардна големина 26 "x 20" пердуви перници.