Трговска марка ликовна уметност Кабела II платно уметност по пекара во боја
  • Обновено

Трговска марка ликовна уметност Кабела II платно уметност по пекара во боја

DEN 1530.08

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметност „Кабела Втори“ платно уметност по пекара во боја : Уметник : Пекара во боја. Предмет : животни. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.