Макара за Заден Менувач, Макара За Заден Менувач, Шарени Велосипеди Од Алуминиумска Легура За Додаток За Планински Велосипед Шарени-11T
  • Обновено

Макара за Заден Менувач, Макара За Заден Менувач, Шарени Велосипеди Од Алуминиумска Легура За Додаток За Планински Велосипед

DEN 5759.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Заден Менувач Макара, Заден Менувач Макара, Алуминиумска Легура Шарени Велосипедизам За Додаток За Планински Велосипед шарени-11тспецификација : Состојба : бренд новитем тип : Велосипед Заден Менувач Макара материјал : алуминиумска легура : шарениопционален тип : 11т, 13т11т дијаметар : Прибл. 41мм/1.6ин13т дијаметар : Прибл. 49мм/1.9 инспекцијација : применливо на водечкото тркало од 4/5/6мм .Правила за избор на тркала за водич : ве Молиме обидете се да изберете исто како и оригиналното водечко тркало, ако нема исто, можете да изберете помало од оригиналното водечко тркало, не можете да изберете поголемо.Применливо : За И Микро Заден Менувач Список На Пакети : 1 Сет x Велосипед Заден Менувач Макара Опремена Со ракав со дијаметар од дупка 4mm, оригинален дијаметар на дупка 5mm, ако оригиналниот ракав е отстранет, дијаметарот на дупката може да се смени на 6mm, може да се нанесе 4/5/6 завртка за макара на вратилото. Изработени од материјали, издржливи и практични. Лесен за инсталирање и употреба, обезбедете искуство во користењето. Прекрасен додаток за планински велосипед. 2 различни типови за да изберете, задоволете ги вашите различни потреби.