Pantanssaver Custom Fit Mats Floor за BMW 430i - целата заштита на времето - Поставете
  • Обновено

Pantanssaver Custom Fit Mats Floor за BMW 430i - целата заштита на времето - Поставете

DEN 1503.68

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

) Вода и лесно бришете или исплакнете или исплакнете чиста. Mats душеците се водоотпорни и без мирис дури и во екстремно време и ја одржуваат флексибилноста и издржливоста до минус 76 ° F (-60 ° C). Сите временски услови - подните душеци се дизајнирани да обезбедат целосна автомобилска заштита од нечистотија од нечистотија од нечистотија од нечистотија од нечистотија од нечистотија од нечистотија од нечистотија , кал, сол, дожд, снег и одржувајте го подот на вашето возило чист и свеж во сите сезони . Направено во Северна Америка : Гордо произведен во Канада од страна на членовите на Обединетите челични работници (USW Local 1-500) и поддржан од гаранција за живот за вашиот мир на умот.) Течност и лесно избришете или исплакнете чисто. Обично вклопување - Користејќи технологија за скенирање на ласерско скенирање со голема прецизност, секој под -мат е изработен за вашето возило со максимална покриеност во споредба со OEM и универзалните автомобили за автомобили .