Климатски концепти машки качулка погледна јакна, големини S-xxl
  • Обновено

Климатски концепти машки качулка погледна јакна, големини S-xxl

DEN 3.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Климатски концепти машки качулка надолу јакна со светла патент и контрастна боја на боја, 2 странични влезни џебови со затворање на патент увезени 100% полиестерска машина за миење ладно, со како бои, не бели, не се исуши, не ми се чисти, суво суво ниско достапно во големина s -Xxl Климатски концепти машки качулка погледна јакна. 2 странични џебови за влез со затворање на поштенски патенти. Светла патент во боја и трим.