Меитианфакаи Долна Облека Машка Мода Машка Долна Облека Боксерски Шорцеви За Дишење Машки Боксерски Гаќички Бели
  • Обновено

Меитианфакаи Долна Облека Машка Мода Машка Долна Облека Боксерски Шорцеви За Дишење Машки Боксерски Гаќички Бели

DEN 3.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Карактеристики : 1. Незапирливо искушение, додадете боја на животот. 2. лесен за носење и многу удобен. 3. избегнувајте триење, слободно истегнете се. 4. Ткаенината е ладна и дише 5. Стил : Мода, Секојдневен 6. Перење : Рачно перење; машина за перење што добивате : Машка Долна Облека Од 1 ПАРЧЕ Qw Колку Повеќе Купувате, Толку Е Подобра Зделката. За Подобро Да Ви Одговара, Ве Молиме Измерете Ја Големината И Споредете Со Табелата Со Големини Пред Да Нарачате. Материјал : Полиестер. удобно и дише; уникатен и модерен дизајн. Прилики : дневно; работа; одмор; плажа; пливаат; забава; одмор; тренингот; подароци; подароци за дечко; подароци за сопруг; подароци за мажи; машки подароци. Корисна Услуга За Клиенти : ве покриваме во секое време кога имате проблем во врска со квалитетот на нашиот производ или кој било проблем за време на употребата.