Каишек Хард Случај Покритие Компатибилен Со Новиот Macbook Воздух 13 СО Приказ На Мрежницата И ДОПИР ID USB Тип-C Модел: А м1 А2179 А
  • Обновено

Каишек Хард Случај Покритие Компатибилен Со Новиот Macbook Воздух 13 СО Приказ На Мрежницата И ДОПИР ID USB Тип-C Модел: А м1

DEN 2.67

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Кск Каишек Пластична Обвивка Од Тврда Обвивка ДИЗАЈНИРАНА САМО ЗА да биде компатибилна СО Macbook Air 13 инчи (Модел : A2337 m1/A2179/A1932), Најновата Верзија Издание 2018 2019 2020 2021 2022. Ве молиме љубезно проверете го бројот На Моделот "Axxxx" на задниот дел од лаптопот пред да го купите.Компатибилен со : Ослободување 2022 2021 2020 : MGN63 LL/A, MGND3 LL/A, MGN93 LL/A, MGN73 LL/A, MGNA3 LL/A, MWTJ2 LL/A, MVH22 LL/A, MWTL2 L/A, MVH52 L/A, MVH42 L/A;Ослободување 2019 и 2018 : мвфх2л/а, мвфм2л/А, МВФК2Л/А, МВФЈ2Л/А, МВФН2Л/А, МВФЛ2Л/А, МРЕ82Л/А, МРЕ2Л/А, МРЕА2Л/А, МРЕ92Л/А, МРЕФ2Л/А, МРЕЦ2Л/А/А САМО КОМПАТИБИЛЕН СО 2022/2021/2020/2019/2018 ОБЈАВИ НОВ MACBOOK AIR 13" СО RETINA ДИСПЛЕЈ ДОПИР ID USB ТИП-C (МОДЕЛ : A1932&A2179&A2337 M1). Не е компатибилен со Други Macbook Модел. Ве молиме љубезно проверете го бројот На Моделот ""Axxxx "" на задната страна На Mac Book пред купувањето. Овој случај не е компатибилен со другите Лаптопи На Моделот. Целосно отстранлив, лесен за ставање и полетување што може да го заштити вашиот лаптоп од гребнатини и гребнатини. Целосно проветрено за безбедна исплата на топлина, целосно пристап до сите копчиња и карактеристики. Употребата на производство на пластика, Го Штити Вашиот Mac Book од судир,гребнатини, гребнатини, гребнатини. 1 година гаранција за случај.