обична машка лабава ревер печати краток ракав копче пристаниште стил цветни кошула песок плажа хавајците лето врвот
  • Обновено

обична машка лабава ревер печати краток ракав копче пристаниште стил цветни кошула песок плажа хавајците лето врвот

DEN 719.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

29" ракав : 21см/8. Свртете Ја Јаката, Копчињата, Директно Полите Со Странични Отвори. Ткаенината Што Дише Прави Да Се Чувствувате Удобно Цело Време / Лесно Се Суши.06" должина : 76cm/29.71" вибрационен отпечаток додава Тропска Привлечност На оваа секојдневна кошула алоха направена со ветровит памук за плажа или стил надвор од канцеларијата. Затворање на копчето.18" рамо : 53cm/20.08" ракав : 22см/8.21" рамо : 51см/20. Ткаенината на кошулата е Мека, Ладна За Носење и Се Чувствува и Дише Како Свила, Таа е Многу Ситно Ткаена, Со Мала тежина.