Среќен Божиќ Постер Платно Ѕид Уметност Декор, Модерен Дом Ѕид Декор Се Протегала И Врамени Подготвени Да Висат
  • Обновено

Среќен Божиќ Постер Платно Ѕид Уметност Декор, Модерен Дом Ѕид Декор Се Протегала И Врамени Подготвени Да Висат

DEN 2.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Испорака 3-7 Дена Испорака! Оваа Модерна Уметност За Закачување На Ѕидот На Домот Е дебела 1,5 инчи, така што е издржлива и ќе трае со години . Нашите платнени отпечатоци се цврсто испружени на дрвените рамки. Нашата висококвалитетна врамена платнена уметност е отпечатена со користење на индустриско стандардно мастило. Ние користиме индустриски стандардни мастила за да обезбедиме нашите производи да ги задржат своите оригинални квалитети. Упатства за нега : Се препорачува Редовно чистење со бришење.Ние сме професионален производител на украси, специјализиран за висококвалитетно платно, мурал и висечка уметност на ѕидот на постерот. Овој дом декор платно ѕид уметност мешавини и со други стил декор, погоден за дневна соба, спална соба, скали, бања, канцеларија, кафе соба, итн . Металната кука е прикачена на дрвената лента. Пакет Вклучени : 1 х Ѕид Уметност (Со Врамени) 1 х Додатоци. Нашата уметност дури делува како одличен празничен подарок; зошто да не подарите убаво парче За Божиќ или Денот на Мајката. Големина : 8€12inch (20 € 30cm)12 € 18inch (30€45cm) 16€24inch(40 € 60cm)20 € 30inch(50 € 75cm)24x 36nch (60 € 90cm).