КОМПЛЕТ ЗА СПОЈКИ в ХРОМОЛИ ЗАМАЕЦ ОДГОВАРА 1999 - ФОЛКВАГЕН ВВ ГОЛФ 2.0 Л АЕГ СОХЦ
  • Обновено

КОМПЛЕТ ЗА СПОЈКИ в ХРОМОЛИ ЗАМАЕЦ ОДГОВАРА 1999 - ФОЛКВАГЕН ВВ ГОЛФ 2.0 Л АЕГ СОХЦ

DEN 1.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

000 милји против какви било дефекти на производителот. FX Racing HD комплетите за спојки содржат само најквалитетни компоненти дизајнирани и конструирани за совршено да одговараат на уникатните карактеристики на изведбата на возилото. КОМПЛЕТИТЕ за СПОЈКИ од СЕРИЈАТА FX Racing HD нудат надградба во еден чекор од фабричката спојка за да обезбедат поголеми перформанси и можност за возење за која било залиха или лесно изменет автомобил.0 л 4цил Аег Бензин; МК4 МОДЕЛ САМО)Одговара 2000 - 2006 фолксваген голф (2. Акции Фото-Вистинските делови може да варираат.0 Л 4цил Аег бензин; мк4 модел само)Одговара 2000 - 2005 Фолксваген џета (2,0 л 4цил Бензин; Модел МК4) Дизајниран и дизајниран Совршено да Одговара на Уникатните карактеристики на Изведбата на ВОЗИЛОТО.