Карат Во Карати 10к Жолт Златен Крст Приврзок Шарм СО 10к Жолто Злато Лесен Ѓердан со Синџир од Јаже 20
  • Обновено

Карат Во Карати 10к Жолт Златен Крст Приврзок Шарм СО 10к Жолто Злато Лесен Ѓердан со Синџир од Јаже 20

DEN 3119.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Овој Нежен Приврзок Од 10к Жолт Златен Крст е Одлично Парче За Додавање во Вашата Колекција Накит. Едноставниот, Но Елегантен Дизајн Го Прави Совршено Секојдневно Парче Што Може Да Се Носи Со Низа Тимови. Ќе Ви Се Допадне Разноврсноста И Стилот Што Овој Прекрасен Приврзок Ги Носи На Секоја Облека. Во Комбинација Со Елегантен Врв, Овој Приврзок Е Совршен Додаток На Вашата Секојдневна Гардероба. Секое Парче Од Карат Во Карати Е Изработено Со Висококвалитетни Материјали, Изработка И Љубов, Правејќи Да Се Чувствувате Сигурни Секој Пат Кога Ќе Ги Носите. Карат Во Карати 10к Жолт Златен Крст Приврзок Шарм (27мм х 16мм) СО 10к Жолто Злато Лесен Ѓердан со Синџир од Јаже 20". Одлично Парче Накит Може Да Направи Одличен Подарок, Без Разлика Дали Тоа Е За Него Или Неа. Додадете Висококвалитетно Златно Парче Во Вашата Колекција Накит Со Овој Уникатен И Смел Приврзок Шарм. Сигурно Ќе Даде Изјава!. Ако Барате Достапен И Лесен За Носење Парче Златен Накит, Каратот Во Карати Има Одлична Колекција За Избор!.