Оливен Клиренс Машка Модна Јакна Стојат Јака Лесна Обложена Јакна Зимска Топла Јакна Обична Палто Надворешна Облека Обложена Спортска Фитнес Палто Црна 12
  • Обновено

Оливен Клиренс Машка Модна Јакна Стојат Јака Лесна Обложена Јакна Зимска Топла Јакна Обична Палто Надворешна Облека Обложена

DEN 953.60

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Времето на испорака е 7-21 дена, имаме стабилни логистички канали и со нетрпение очекуваме да соработуваме со вас ✈ ✈ ❦ ❦ гаранција по продажбата : Ако Не Сте задоволни со примениот производ Или производот има проблеми со квалитетот, ќе ви обезбедиме едногодишен гарантен период.56 " Рамо : 48см/18. ✞ ✞ ✞ ✞ ✞ Палта за жени, што е до 15% попуст✞ ✞ ✞ ✞ ✞. Машинско Перење.Сезона : Type и зима пол : Менокација : Секојдневен,Далииматеријал : 100% Тип На Полиестерподаток : зипстил : Секојдневен,Моден Должина : Редовна Должина На Ракавот : Долги Ракави Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА големина на палто : XL Големина.