На какина Обични Женски Јакни И Палта Клиренс Жени Пријатно Ретро Кадифе Со Долги Ракави Цврсти Копчиња Џебови Јакна Кардиган Лабав Капут Врв
  • Обновено

На какина Обични Женски Јакни И Палта Клиренс Жени Пријатно Ретро Кадифе Со Долги Ракави Цврсти Копчиња Џебови Јакна Кардиган

DEN 0.67

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

●Нега На облека : Миење Раце се препорачува за долгорочно носење.Едноставен, Врвен, Совршен за теретана,Вежбање,Јога ,носење Дали,Секојдневно носење4.Карактеристики : Долг Ракав, Основен, V-Врат, Секојдневен Исечен палто2. Женски меки јакни, тенки, средни, долги ракави, кратки јакни, стоечка јака, погодни за подароци За Денот на Вљубените, секојдневно, забава, училиште, работа, шопинг, улици, запознавање, лесно можете да го промените стилот на облекување, топло и слатко.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, За Работа, Домашен Одмор И Многу Повеќе. ●Џебна Јакна● : овој женски секојдневен дизајн на јакна има џебови со висок врат и длабок патент. НЕ мијте со топла вода, закачете или исушете ја линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Тоа е многу ласкаво и погодно за различни временски услови.