Редкен Пијалаци Нане Шампон - оз На Со Елегантен Чешел
  • Обновено

Редкен Пијалаци Нане Шампон - оз На Со Елегантен Чешел

DEN 672.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Овој комплет вклучува количина На (1) Елегантен Челичен Игла Чешел За Опашка Од Стаорец за лесна и прецизна примена додека обезбедува одвојување на косата ! Обезбедува професионални резултати! Антистатички Метален Игла може да се користи за пресекување, разделба и стилизирање на косата што е тоа : Редкен Вари Шампон Од Нане што прави : Шампонот Од Нане Редкен За Мажи создава заживувачка пена со чувство на ладење нане за смирување на скалпот. Што друго треба да знаете : Освежувачки и енергичен мирис на нане карактеристики ментол за стимулација на скалпот и смирувањенови карактеристики на формулата слад За зајакнување И негување На косата Достапни Опции За Производи Се Како Што следува : Големина : 10 Оз - Редкен Пијалаци Нане Шампон : 33,8 мл - Редкен Пијалаци Нане Шампон Редкен Пијалаци Нане.