Мода Детска Облека ЗАКОН МАЛО Дете Деца Девојки Без Ракави Тргнаа На Рамо Врвови Фустани Секојдневни Облеки Комплети Црвени 100
  • Обновено

Мода Детска Облека ЗАКОН МАЛО Дете Деца Девојки Без Ракави Тргнаа На Рамо Врвови Фустани Секојдневни Облеки Комплети Црвени

DEN 3.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

дозвола деца облека под 5 5. Големина Шема : . дозвола деца облека 5 5 . ви благодариме за разбирањето! . Материјал : Мешавина Од Памук . Должина на ракавот : Без Ракави . детска облека дозвола под 5 5. Ви благодариме и убав ден! . Внимание плз : Ако вашето дете е, препорачуваме да изберете поголема големина, благодарам. Ве молиме дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различни поставки на екранот, . Главна Боја : Како Што Покажува Сликата . 1 инч = 2,54 см .Дете Деца Девојки Без Ракави Тргна Рамо Блузи Фустани Повик Облека Поставува. Јака : О-Вратот . Пакетот вклучува : . Моден дизајн, 100% Сосема Нов, квалитетен! . Стил : Мода .