Алфани Женски Цврст Ракав Отворен Кардиган Џемпер Бела Големина Х-Голем
  • Обновено

Алфани Женски Цврст Ракав Отворен Кардиган Џемпер Бела Големина Х-Голем

DEN 1.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Алфани е модерна, облека за работа бренд за стил-свесна жена и маж. Брендот нуди облекување од глава до пети што се преведува од ден во ноќ, без разлика на приликата. Нудејќи и покачени инвестициски парчиња и основни спојници за секојдневно облекување, брендот нуди совршено решение за клиентот со кариера.