ШЕЕСЕТТАТА XT Задна Лева Оска компатибилна Со Јамаха ИФМ ГРИЗЛИ ЕПС Ле СЕ Фи Авто -
  • Обновено

ШЕЕСЕТТАТА XT Задна Лева Оска компатибилна Со Јамаха ИФМ ГРИЗЛИ ЕПС Ле СЕ Фи Авто -

DEN 1.67

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ДОВЕРБА ВО ШЕЕСЕТТАТА : од 2006 година, брендот Шеесетти стана популарен избор за клиентите на пауерспорт, со докажани издржливи и сигурни перформанси низ целата нивна линија на производи. Шеесеттите Оски вклучуваат и внатрешни и надворешни БИОГРАФИИ/универзални споеви и доаѓаат комплетни и целосно склопени за брза инсталација. Ааја Бренд Код : FQRR. Шеесеттата е фокусирана на обезбедување ненадмината вредност, погодност и избор на делови што сите ги победуваат перформансите НА ОЕМ. ПРЕДНОСТА НА ШЕЕСЕТТАТА : Шеесеттата ја направи својата мисија да им помогне НА тврдите ВОЗАЧИ НА АТВ, мотоцикли и моторни санки да најдат достапни - и одлични - заменски делови за нивните машини. Шеесеттата Series Серија ОЕ-ЗАМЕНА АТВ/ХИВ оските се докажани дека даваат извонредни перформанси за сите видови патеки и теренски четворки и 4 тркала. Сите производи од брендот Шеесетти имаат 100% Гаранција за Фитинг, ограничена 1-годишна гаранција и се изградени за широк спектар на најпопуларните брендови на пауерспорт. Дизајнирани за издржливост преку предизвикувачки терен, ШЕЕСЕТТИТЕ C CV оските ги надминуваат ОЕМ оските и по квалитет и по цена. ВОЗЕЊЕ БЕЗ ПРОБЛЕМИ : Оската ШЕЕСЕТТАТА XT има робусна челична вратило од 5140 хром и флексибилни чизми од неопренови толерантни на пункција кои ја максимизираат издржливоста додека високотемпературната и носечката моли маст го продолжува животниот век на биографијата.