Женски Нелизгачки Страничен Патент Чизма До Глуждот Работа Удобност Чизми Дами Отворено Топло Кадифен Поставата Средината На Теле Зимски Чевли Снег Чизми Црна 9.5
  • Обновено

Женски Нелизгачки Страничен Патент Чизма До Глуждот Работа Удобност Чизми Дами Отворено Топло Кадифен Поставата Средината На

DEN 0.67

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Стилски дизајн со ватиран дезен, везени букви, добро се совпаѓа со целата ваша облека. Акцентот на патентот додава забавен дизајн на класичната зимска чизма, а дебелиот гумен ѓон на платформата го надминува сето тоа. ВОДООТПОРНА ПОВРШИНА : Изработена од квалитетна водоотпорна оксфордска ткаенина, чувствувајте мека, водоотпорна, топла, удобна.Опис : Состојба : 100% Сосема Нов И Висококвалитетен Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Чизми За Снег, Чизми До Глужд, Секојдневни Чевли, Мода, Секојдневна, Надворешна Шема Тип : Еднобојна, Патент, Обложена Со Крзно, Водоотпорна Боја : Црна, Сина, Сива, Кафеава, Црвена (По Избор)Големина : 4-9, 5 (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Горен Материјал : Водоотпорен материјал за Ѓон од церада : Материјал За Полиуретанелинирање : Тип На Фурхил : Израмнување : Тип На Патент : Висина На Тркалезна Цевка : Занает Со Среден Врв : Сезона На Чевли Со Вбризгување : Зимски Прилики : Секојдневни, Дневни, Надворешни Карактеристики : 1. Стапалата на специјалните линии имаат силен стисок, обезбедуваат поголема заштита за вашите стапала на влажни или груби патишта. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.