Моторно Масло Лики Моли Целосно Синтетички 0W Топ Тек на 7
  • Обновено

Моторно Масло Лики Моли Целосно Синтетички 0W Топ Тек на 7

DEN 230.72

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Опис на предметот. Моторно Масло Лики Моли 20238 Целосно Синтетички 0 W20 Топ Тек 6200 Пакет од 7 . Карактеристики И Придобивки : . Одлично однесување на ладно стартување. Одлична отпорност на абење. Највисока економичност на горивото. Го скратува времето на започнување. Извонредна отпорност на оксидација. Оптимална заштита при користење на Гориво Е10. Ја зголемува оперативната сигурност. Тестиран за турбополначи и катализатори. Точка специфики УПЦ 729843014769 Производител Дел Број 20238 Бренд ЛИКИ МОЛИ Масло Вискозитет 0В-20.