Панталони Со долг Фустан Женски Палацо Панталони Со Широки Нозе Панталони Со Висок Струк Панталони Со Чадени Плисирани Обични Панталони Облечете Облека За Жени Де
  • Обновено

Панталони Со долг Фустан Женски Палацо Панталони Со Широки Нозе Панталони Со Висок Струк Панталони Со Чадени Плисирани Обични

DEN 3.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Стил : Секојдневен,моден.34" одлична идеја за подарок оваа пушена плисирана палацо панталона е подарок за жени, Никој Не МОЖЕ ДА ОДБИЕ ЛАБАВИ ЛЕТНИ секојдневни Панталони.Пол : Жени. Материјал Ова Панталони Со Висок Струк За Жени Направени Од Пријателски Материјал, Мека Памучна Мешавина. Макси Панталони со висок Струк Ќе Ви се Допаднат Нашите Палацо Панталони За Жени Кога Го Носите, Секој Сака Лабава Секојдневна Панталона Во Лето,Удобна е И Ги Поддржува сите Пози на Јога, Дури и кога Танцувате.20" : 114см/44. Функција Широк Нога Панталони За Жени, Лабава Фитинг Повик Панталони Со Еластична Половината Е Одлична За Двете Облечени Или Секојдневен Изглед, Може Да Биде Облечен Со Потпетици Или Надолу Со. Должина : Долго. Големина Овие Женски Широки Панталони За Нозе Одговараат На Големината, Ве Молиме Вашата Редовна Големина Во САД, Така Што Макси Панталоните За Жени Се Вклопуваат Удобно Лабави, Ако Сакате Нешто Навистина Преголемо или Широко, Во Овој Случај Една Големина Нагоре.55"Големина : xl сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 ПОЛОВИНАТА : 72СМ/28.79" должина : 105см/41.16"Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 половината : 68СМ/26.76"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Половината : 64см/25.