Псиакги зимски палта за жени Плус Јакна Отворен Ветроупорен Качулка Цврст Водоотпорен Женски Капут Дожд Мантил Женски Капут сива + САД: 6
  • Обновено

Псиакги зимски палта за жени Плус Јакна Отворен Ветроупорен Качулка Цврст Водоотпорен Женски Капут Дожд Мантил Женски Капут

DEN 2.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

29 "Должина : 75см/29. Големина : XXXXL САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 Биста : 159cm/62.90 " Должина : 74см/29.96" Ракав : 69cm/27.69 "Должина : 76см/29.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.87 "Должина : 79cm/31.Ветроупорен Капут доволно долг за да ве заштити кога е лесен дожд / снег / ветер /сонце лесен За Брзо Сушење Дише Погоден За сите сезони должина На Ракавот : Пол Со Долги Ракави : Жена,Девојки.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Сезона : Лето, Aut, Пролет, Зима Пол : Жена, Девојки 1.26 "Должина : 80cm/31.Јакната со рефлектирачка ткаенина ќе ве натера да се истакнете во темната ноќ.47 "Должина : 78cm/30.Овој долг јака палто може да направи да изгледате помодерно и да се вклопите во друга облека, погодна за улица,шопинг,парк и спорт.60 "Ракав : 68cm/26.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.89" Плус Јакна Отворен Ветроупорен Качулка Цврст Водоотпорен Женски Капут Дожд Мантил Женски Палто Карактеристики : Материјал : Полиестерски Стил : секојдневен,МОДЕН ПОВОД : ЗАБАВА, КАУЗАЛНА ,ДНЕВНА ,УЛИЧНА,спортска одговара : одговара на големината 5.17" Рамо : 55cm/21.43" Ракав : 62см/24. Големина : XXL САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 147cm/57.