Podplug BakingWorld Денот На Благодарноста Турција Во Собата Од Нерѓосувачки Челик Bis-cuit Верверица Печење Алатка Колаче Торта
  • Обновено

Podplug BakingWorld Денот На Благодарноста Турција Во Собата Од Нерѓосувачки Челик Bis-cuit Верверица Печење Алатка Колаче Торта

DEN 160.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Baking World 15 Парче Денот На Благодарноста Турција Во Собата Од Нерѓосувачки Челик Bis-cuit Мувла Верверица Тиква Печење Алатка Колаче Mold Baking World 15 Парче Денот На Благодарноста Турција Во собата Од Нерѓосувачки Челик Bis-cuit Мувла Верверица Тиква Печење Алатка Колаче Мувла За Оваа ставкаќе биде добар избор за подароци.Добра алатка за да направите сами готвење со вашите деца или пријатели.Можете да направите пауза за торта со фондан и САМОСТОЈНО да ја соберете.Изработен од висококвалитетен нерѓосувачки челик, еднократно, нелеплив, лесен за употреба и чистење.Фондан десерт совршен за божиќ, забава, роденден, венчаница, роденден и др.Како да користите1.Ставете го тестото на подлогата за фондан и користете сукало за да го израмните. 2.Исечете ја формата на контурата, ставете ја во рерната.3.Отстранете го по печењето и нанесете ја омилената шема со кремаст џем за боење и така натаму.Пакување Листа 1 х МУВЛА ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме консултирајте се со упатствата пред купувањето, доколку имате какви било прашања, слободно контактирајте не за консултации. КОРИСНО : нашите производи се лесни за употреба и лесни за ракување. ЛОГИСТИЧКА УСЛУГА : Брза испорака, навремена Испорака!.