Женски Зимски Палта, Жени Цврста Јакна За Дожд На Отворено Плус Големина Водоотпорен Мантил Со Качулка Ветроупорен Parа Де Инвиерно Пара Мујер
  • Обновено

Женски Зимски Палта, Жени Цврста Јакна За Дожд На Отворено Плус Големина Водоотпорен Мантил Со Качулка Ветроупорен Parа Де Инвиерно

DEN 1119.68

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

34 "Ракав : 59см/23. Големина : XXXL САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Биста : 135cm/53.11" Должина : 72см/28.29 " Должина : 75cm/29.6" Рамо : 51cm/20.50 " Должина : 73см/28.69 " Должина : 76cm/29.