Вонкос Дуксери За Жени Се Занимава Со Копчиња Со Долги Ракави Со Џебови Печатени Кошули Со Пуловер Леопард Топол Лесен Есенски И Зимски Удобни Дуксери Блузи
  • Обновено

Вонкос Дуксери За Жени Се Занимава Со Копчиња Со Долги Ракави Со Џебови Печатени Кошули Со Пуловер Леопард Топол Лесен Есенски

DEN 351.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

лесни дуксери за жени на продажба. Нашата облека е дизајнирана за Азиска фигура, што значи да биде помала од нормалните Европски големини.лесно се совпаѓа со панталони,фармерки,џогери,спортски панталони и можете да одговарате на се што ви се допаѓа внатре,како кошули за подмачкување,резервоар,кроп топ,елек итн.