Наметки-Болничка Наметка За Труд и Испорака и Соодветна Навлака За Перници-Комплет За Труд, Породилна Наметка, Болничка Наметка, Наметка За Испорака Со Соодветна Н?
  • Обновено

Наметки-Болничка Наметка За Труд и Испорака и Соодветна Навлака За Перници-Комплет За Труд, Породилна Наметка, Болничка Наметка,

DEN 271.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Кажете Збогум на преголемите, откривајќи една големина одговара на сите традиционални болнички наметки. Наметки атрактивните дизајни ви даваат чувство да изгледате убаво и ве држат целосно покриени за време на престојот во болница. Болничките перници се едноставно ужасни-спакувајте ја омилената перница и покријте ја со соодветната навлака за перница. Завршете го изгледот со соодветни парчиња.