Зборувањеказа Тенок Телефон Случај Компатибилен За Samsung GALAXY S 5G, S30, ,Кошарка Помине Печати,Лесни, Флексибилни, Меки, САД
  • Обновено

Зборувањеказа Тенок Телефон Случај Компатибилен За Samsung GALAXY S 5G, S30, ,Кошарка Помине Печати,Лесни, Флексибилни, Меки,

DEN 1119.52

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ТОА НЕМА ДА ОДГОВАРА : Не Е Компатибилен За Samsung Galaxy S21 Плус, S21 Ultra. Нашиот супер тенок дизајн на капакот нуди супериорно чувство на мек допир. ЦВРСТО ВКЛОПУВАЊЕ-Прилагодено Дизајнирано Со Цврсто Вклопување. Лесно е да се инсталира со прецизно лоцирани исечоци Компатибилни за сите порти и копчиња.