Спин Со Целосен Проток-На Болдвин б Одговара изберете: 1969-ШЕВРОЛЕТ Ц10, 1969-ШЕВРОЛЕТ К10
  • Обновено

Спин Со Целосен Проток-На Болдвин б Одговара изберете: 1969-ШЕВРОЛЕТ Ц10, 1969-ШЕВРОЛЕТ К10

DEN 1327.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Спин-На Филтер За Масло Од baldwin филтри®. Валканото масло може да предизвика катастрофално оштетување на вашиот мотор. Со користење на соодветен филтер за подмачкување за вашиот мотор, можете да ја минимизирате можноста за скапи прекини и поправки. Болдвин Филтрите прават филтри за подмачкување повеќе од седумдесет години. Со повеќе од 650 филтри за подмачкување за тешки и автомобилски апликации, Болдвин ја има покриеноста и квалитетот што ги барате. Целосен Проток Лубе Спин-На Болдвин Б6.