Машка Нфл Колекција Дариус Ракер Од Фанатици Бела Индијанаполис Колтс Гроздобер Фудбалска Маица
  • Обновено

Машка Нфл Колекција Дариус Ракер Од Фанатици Бела Индијанаполис Колтс Гроздобер Фудбалска Маица

DEN 559.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Донесете живописен, ретро допир на вашата фудбалска опрема со оваа Гроздобер Маица Од Колекцијата на нфл х Дариус Ракер од Фанатици. Голем индијанаполис Колтс обележувач и лого отпечатени во потресен дизајн додадете носталгично чувство на вашето станување. Графиката на банерот со основачката година на франшизата и славеничките детали се слични на старите антички знаци што се наоѓаат во продавниците за пратки и старите модни филмови. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Заоблени полите. Официјално лиценциран. Машинско перење, сува сува ниска. Увезени. Графика за печатење на екранот. Потресена графика за печатење на екранот. Краток ракав. Материјал : 100% Памук. Ребрести; јака на вратот На Екипажот. Марка : Нфл х Дариус Ракер Колекција од фанатици.