Соба Декор Цвеќиња Вештачки Цвет Доцна Вистинска Невестинска Свадба Букет Дома Декорација Вештачки Цвеќиња Божур Свила Цвеќиња Дома Декор Ѓ
  • Обновено

Соба Декор Цвеќиња Вештачки Цвет Доцна Вистинска Невестинска Свадба Букет Дома Декорација Вештачки Цвеќиња Божур Свила Цвеќиња

DEN 2.67

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

①Романтична Убавина+Вештачко цвеќе Може Да се стави Во вашата кујна, прозорец, дневна соба, трпезариска маса, спална соба, предниот трем, градина, веранда, балкон итн.Вклучен пакет : 1 ПАРЧИЊА вештачко цвеќе (не е вклучена вазна).