Бебе Момчиња Девојки Долги Ракави Ромпери Новороденче Зимски Круг Вратот Мечка Шема Комбинезони Шапка Новороденче Секојдневен Боди
  • Обновено

Бебе Момчиња Девојки Долги Ракави Ромпери Новороденче Зимски Круг Вратот Мечка Шема Комбинезони Шапка Новороденче Секојдневен

DEN 351.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Мека, дише, удобна за носење и пријателска за кожата. Стил : Секојдневен. Шема : Мечка. Големина(см)tttttt tt t t t t t. Ветување. Забелешка : . Советувана Возраст : t9-12 Месеци t Должина : t64t Bust : t54t Hip : t62tsleve : t27tsholder : t22. Дизајн : бебешки комбинезон со шема на мечка, гроздобер и симпатичен. 1* Ромпер и 1* Шапка. Советувана Возраст : t12-18 Месециt Должина : t69t Bust : t56t Hip : t64tsleve : t29tsholder : t23. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо.Вашето бебе ќе добие многу комплименти облекувајќи го. Сцена : Ромпер бебе девојка совршен за секојдневно носење, надворешна облека, игротека, фотографија, туш за бебиња или подарок за роденден, секоја пригода. Големина(инч)ttttttttt ttt t t t t t T T19, 29 t Bust : t18, 90 t Hip : t22. Прицврстете меѓуножје, погодно е да ја смените облеката и пелените за бебиња.