Сузика Склоплива Торба За Појас со Ремен За Кука Торба За Потрага По Храна Прилагодлива Торбичка За Собирање За Пешачење Кампување Ранец
  • Обновено

Сузика Склоплива Торба За Појас со Ремен За Кука Торба За Потрага По Храна Прилагодлива Торбичка За Собирање За Пешачење Кампување

DEN 1.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Карактеристики : . Јамка за заден појас и копчиња за прицврстување за лесен пристап и прицврстување. Исто така, можете да поврзете торба и ремен за кука со ременот,ранецот итн. Ремен за кука со ротациона кука од 360°за удобна употреба. Доволно простор и голем отвор за држење работи кога ќе се отворат. Дизајнот на врвки избегнува работите лесно да испаѓаат. Торбата може да се преклопи и да се свитка на ременот кога не се користи. Погоден за кампување,риболов,пешачење,скара,пикник,парк, итн. Спецификација : . Боја : Црна / Каки / Армиска Зелена (опционално). Материјал : СТП + Оксфорд + . Џеб големина : 22*22см / 8.7*8.7 во. Големина на пакетот : 15*13*3см / 5.9*5.1*1.2 во. Тежина на пакетот : прибл. 110гр / 3.9 мл. Пакет Листа : . 1* Торба. 1* Јамка За Ремен За Ремен За Кука И копчиња за прицврстување за лесен пристап и прицврстување. Исто така, можете да поврзете торба и ремен за кука со ременот,ранецот итн. Ремен за кука со ротациона кука од 360°за удобна употреба. Доволно простор и голем отвор за држење работи кога ќе се отворат. Дизајнот на врвки избегнува работите лесно да испаѓаат.